“Kökleri kalplere uzanan markalar,
sağlıklı bir gelecek için bir arada.”

Aymar Yağ ve Gıda San. A.Ş. markaları ile Türkiye’nin vazgeçilmez tatlarını uzun yıllardır sofralara getiriyor. En son teknolojiyi kullanarak tüketicilerin damak tadına yön vermenin gururunu yaşıyor. 1979 yılından buyana Türkiye’nin en çok tercih edilen yağ markası olan “Aymar”ı 2003 yılında firma bünyesine katıp unvanı ile bütünleştirdikten sonra, markayı yepyeni kimliği ve yenilikçi bakış açısı ile tüketicilerle buluşturmuştur.

Aymar Yağ ve Gıda San. A.Ş.;2010 yılında da yatırımlarına büyük bir kararlılık ile devam etmiş ve Türkiye’nin alanlarında bir ilk olan köklü markaları Çapamarka ve Vita’yı da bünyesine katmıştır. Tam anlamıyla yenilenen teknolojik üretim tesisleriyle; efsaneleşmiş Vita’nın özlenen katı yağlarını raflara ve mutfaklara geri kazandırmıştır. Çapamarka ise 2400 m2 kapalı alana kurulmuş ve günlük 120 ton/gün kapasiteli üretim parkuru ve geniş ürün gamı ile raflara dönerek sevenleri ile buluşmuştur.

Teknolojik bilgi birikimi ve profesyonel ekibi ile ulusal ve uluslararası alanda önemli başarılara imza atan AYMAR ailesi; kalite ve gelişime yaptığı yatırım ile pazarda bilinirliği yüksek ve güvenilen bir tedarikçi olmayı başarmıştır. Kuvvetli satış ağı ile iç pazarda büyük adımlar atan Aymar, HORECA kanalında önemli tedarikçiler içerisindedir.

Aymar ailesi hedeflerine ulaşmak için kaynakları doğru kullanmayı amaçlayan ve AR-GE çalışmalarını en ön planda tutarak teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir vizyonu benimsemiştir. Tüketicileri dinleyerek pazarın ihtiyaçlarını ve taleplerini iyi anlayan, bu doğrultuda çözümler üreten “sürekli gelişim” mottosu Aymar ailesinin vazgeçilmezidir. Aymar Yağ ve Gıda San. A.Ş. gelecekte de Türkiye’nin ve dünyanın öncü gıda firmaları arasında hep olmayı hedeflemektedir.